Тестові завдання

  Електронне тестування
      Використання комп'ютерних програм для проведення такої форми контролю знань як тестування стало поширеним явищем. Тестологія - міждисциплінарна наука про створення якісних та науково обґрунтованих вимірювальних діагностичних методик тестування. Існують три основні сфери застосування тестування:
а) освіта - у зв'язку із збільшенням тривалості навчання і ускладненням учбових програм;

б) професійна підготовка і відбір - у зв'язку із збільшенням темпу зростання і ускладненням виробництва;

в) психологічне консультування - у зв'язку з прискоренням соціодинамічних процесів. 
Тестування дозволяє з відомою вірогідністю визначити актуальний рівень розвитку у індивіда необхідних навичок, знань і особових характеристик.

На сучасному етапі в практиці педагогічного тестування намічений перехід від найпростішого засобу оцінки знань по числу правильних відповідей до складніших методів, заснованих на математичних моделях сучасної теорії параметризації і моделювання педагогічних тестів. Тест — сукупність запитань, укладений за певними правилами та процедурами, передбачає попередню експериментальну перевірку й відповідає таким характеристикам ефективності, як валідність і надійність.
Програма Test_W2.exe призначена для швидкої перевірки знань учнів по певному матеріалі, який був пройдений під час навчання. По кількості набраних балів під час тестування можна оцінити рівень знань учня або студента.
Програма Test_W2.exe - посилання для скачування.
Розробки тестів для 5 класу:
Поняття інформації 
Робочий стіл_Вікно програми
Клавіатура
Дії над об'єктами файлової системи
Локальна та глобальна комп'ютерні мережі
Приклади тестових завдань для учнів 11 класів 

Тестування по темі "Розгалуження"
Тестування по темі "Цикли"
Тестування по темі "Масиви".
Тестування по темі "Створення таблиць та форм в MS Access".
   Термінологічні диктанти
   Термінологічні диктанти формуються з питань теоретичного, практичного та логічного характеру, які призначені для виконання по завершенню вивчення основних розділів сучасної інформатики з метою закріплення та оволодіння теоретичним матеріалом, термінами, а також для контролю набутих знань. Як правило, запитання диктанту вимагають короткої відповіді, провожу такий диктант у письмовій формі.
        За допомогою питань термінологічних диктантів активізую пізнавальну діяльність учнів, підвищуватюи їхній інтерес до інформатики.
  Термінологічні диктанти сприяють також створенню проблемних ситуацій, бути засобом повідомлення і обґрунтування теми уроку тощо.
  Приклади запитань до диктантів з тем "Комп'ютерні мережі" та "Інтернет" для учнів 5 класів (вибірково), 6 та 9 класів:





Форма Google - чудовий помічник. 
   За допомогою форми можна проводити різні опитування, вікторини, створювати анкети, тести. При створенні форми автоматично створюється таблиця Google, в якій накопичуються результати заповнення форми. Таблиця надає зручні можливості зберігання і обробки зібраних даних.
          Ось деякі приклади використання форми Google в освіті:
  • Телекомунікаційні проекти: реєстрація учасників, проміжний контроль, вікторина і т.п.
  • У класі: організація спільної роботи групи, самооцінка, рефлексія.
  • Збір статистичних даних: опитування, анкети.
        Форма Google дозволяє вбудовувати питання різних типів. Їх приклади ви можете побачити в формах, запропонованих на головній сторінці блогу.
Всього таких типів питань Google надає 9: текст, текст (абзац), один відповідь з багатьох, множинний відповідь, що випадає список, шкала, сітка, дата і час.
     Форма вбудовується прямо в блог.

Немає коментарів:

Дописати коментар